Sümer Mah. 62001 sok. No:4/A Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş - Rezervasyon 0 (344) 235-4400

Fitness Salonu

Anasayfa Fitness Salonu

Fitness Salonu

Tesisimiz 2000 m² alana kurulmuş Şehrin gürültüsünden uzak, fakat kolay ulaşılabilir konumuyla herkese yakın, doğa içerisinde şehrin en büyük spor ve sağlıklı yaşam merkezidir.

İçerisinde Cardio alanı, serbest ağırlık alanının bulunduğu Fitness bölümümüz kapalı Yüzme Havuzumuz, Sauna, Buhar Odası,  Masaj, Türk Hamamı ve Jakuzi bulunmaktadır.

Teknolojinin gerektirdiği alt yapısı, kaliteli, güler yüzlü ve konusunda uzman kadrosu eşliğinde keyif ve güvenle üyelerine hizmet vermektedir.

 

Spor Size İyi Gelecek

Life Fitness marka gelişmiş teknolojiye sahip 16 adet koşu bandı, 7 adet elliptical, 2 adet dikey 4 adet yatay bisiklet, 1 adet stepper, 1 adet multihip cardio makinesine sahiptir. Ayrıca bacak, kol-göğüs, omuz ve karın bölgelerine özel yeterli sayıda body cihazlarımızla sıra beklemeden spor yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Arsan fitness & Spa  grup dersi stüdyomuzda, masa tenisi odalarımız, plates odamız ve serbest çalışma alanlarımızda keyifli antremanlar sizi bekliyor.

Personal Trainer ( kişiye özel) ders programıyla yapılan egzersizlerle birebir eğitmen eşliğinde sonuca kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca yüzme dersi alabilirsiniz.

 

Yüzmek Size İyi Gelecek
Su sakinlik ve dinginlik veren en rahatlatıcı araçtır. Yüzme ise bütün kas gruplarını eşit bir şekilde çalıştırarak eklem ve kemiklerin korunmasını sağlar. Modern mimarisi ferah ve kapalı havuzumuz ile kendinizi Akdeniz’in muhteşem sularında hissedeceksiniz. Arsan Fitness & Spa değerli çocuklarımıza da unutmayarak 1 adette çocuk havuzu bulundurmaktadır.

 

Spor Salonumuzdaki Hizmetlerimiz:

* Kapalı yüzme havuzu

* Aletli jimnastik salonu

* Masa tenisi

* Aerobik

* Sauna

* Türk hamamı

* Şok havuzu

* Masaj odası

* Vitamin bar


Fitness Salonu

Düğün Salonu

Türk Hamamı

Koru Parkı

Oda Servisi

Bowling Salonu

Sinema Salonu

Restaurant