Sümer Mah. 62001 sok. No:4/A Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş - Rezervasyon 0 (344) 235-4400

Türk Hamamı

Anasayfa Türk Hamamı

Türk Hamamı

Hamam Keyfi Size İyi Gelecek
HAMAM VE JAKUZİ: Geleneklerimizden gelen hamam keyfi temizlik ve şifa için her dönemde popülerliğini korumuştur. Ayrıca tesisimizde suyun gücüyle masaj keyfini yaşayacağınız Jakuzi havuzumuz sizi beklemektedir.

Şehrimizin en büyük Türk Hamamı olma özelliğiyle Gelin Hamamı, Kırk Hamamı, Damat Hamamı ve özel etkinliklerinizde hizmetinizdeyiz.

 

Konfor Size İyi Gelecek
SAUNA VE BUHAR: Vücudunuzu toksinlerden ve ölü hücrelerden terleme yoluyla arındırır. Kaslarınızı yumuşatır vücudunuzu rahatlatır.

Spor yaptıktan sonra vücut ter yoluyla toksinleri ve zararlı maddeleri dışarı atar. Ayrıca kaslar da çalışırken tükettiği enerji nedeniyle laktik asit üretirler. Genellikle spor yaptıktan sonra sıcak bir ortamda bulunmak ya da duş almak ter yoluyla vücuttan dışarı atılan ama uzaklaştırılamamış olan toksinlerin vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar. Sıcak ortamda bulunulduğu zaman kan akışı hızlanır ve bu sayede de spor sonrasında kaslarda birikmiş olan laktik asitler oksijen alarak parçalanırlar.

 

Masaj Size İyi Gelecek
Şehir yaşamının üzerimizde yarattığı stresi, yorgunluğu ve ağır iş temposunun olumsuz etkilerini üzerinizden atmak için Masaj birebir çözümdür. Masaj tek seferde bile vücuttaki aşırı elektrik yükünü alır, mutlak bir rahatlama sağlar. Uygulama esnasında kullanılan doğal bitkisel yağ ve kokular hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendinizi iyi hissettirir.  Masaj aynı zamanda vücuttaki yağların atılmasını ve sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.


Bowling Salonu

Düğün Salonu

Fitness Salonu

Koru Parkı

Restaurant

Türk Hamamı

Oda Servisi

Sinema Salonu